مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پودر سوخاری پانکو نارنجی | لیست قیمت آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت انواع پودر سوخاری 200 گرمیتولید کننده پودر سوخاری پانکو نارنجیفروش پودر سوخاری 1000 گرمیبزرگترین کارخانه پودر سوخاری در ایران

خرید پودر سوخاری پانکو نارنجی از فروشگاه های سطح شهر و همچنین سوپر مارکت ها امکان پذیر است. از هر جایی می توان این نوع پودر کاربردی را استفاده کرد. از پودر سوخاری پانکو نارنجی، برای غذاهای سرخ کردنی شامل، ماهی، مرغ، کتلت و … استفاده می شود. بکارگیری از این نوع پودر باعث تردتر شدن غذا می شود که به خوشمزه گی آن می افزاید. 

مارک پانکو در اصل یک شرکت ویتنامی می باشد. این شرکت انواع مختلفی از پودر پانکو را وارد بازار کرده است. قیمت پودر سوخاری پانکو نیز بستگی به کیفیت و اندازه بسته بندی آن دارد. 

پودر پانکو را امروزه می توان در خانه هم تهیه کرد. پودر سوخاری از نان های حجیم و برشته درست می شود که این نان ها پس از آسیاب شدن به شکل آرد و پودر در می آیند. با اضافه کردن انواع ادویه می توان آن ها را به طعم های مختلفی در آورد و با افزودن رنگ خوراکی می شود آن ها را رنگی هم نمود. 

کاربرد پودر سوخاری بیشتر در رستوران ها و اغذیه فروشی ها می باشد. پودر سوخاری و آرد را می شود از فروشگاه های مختلفی که در اطراف خانه یا محل کارمان قرار دارند، خریداری کرد و با آن غذایی خوشمزه، ترد و خوش رنگ تهیه نمود. 

خرید پودر سوخاری پانکو نارنجی | لیست قیمت آن

قیمت انواع پودر سوخاری ۲۰۰ گرمی

قیمت انواع پودر سوخاری 200 گرمیپودر سوخاری ۲۰۰ گرمی را شرکت های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می کنند. این پودرها در انواع مختلفی به بازار به فروش می رسند. با مراجعه به فروشگاه های مواد غذایی می توان پی برد که این پودرها تا چه اندازه تنوع دارند که همه به نوعی بستگی به مزه شان دارد. 

قیمت انواع پودر سوخاری را می توان از فروشگاه ها جویا شد و یا این که به فروشگاه های اینترنتی سر زد. این فروشگاه انواع مختلفی از پودر سوخاری را به فروش می رسانند. در این جا به چند نمونه از قیمت این پودرها اشاره می شود:

  • پودر سوخاری ۲۰۰ گرمی، قیمت: ۶۳۰۰ هزار تومان
  • پودر سوخاری تند ۲۰۰ گرمی پانکو، قیمت: ۸۵۰۰ هزار تومان
  • پودر سوخاری برای ماهی و میگو ۲۰۰ گرمی، قیمت: ۷۵۰۰ هزار تومان
  • پودر سوخاری ۲۰۰ گرمی، قیمت: ۶۱۸۰ هزار تومان 

تولید کننده پودر سوخاری پانکو نارنجی

تولید کننده پودر سوخاری پانکو نارنجیتولید کننده پودر سوخاری پانکو نارنجی، این نوع چاشنی را در بسته بندی های مختلف تولید و وارد بازار می کند. طرز تهیه پودر سوخاری نارنجی را می توان از سایت های اینترنتی پیدا کرد و آن را مورد استفاده قرار داد. این پودر بسیار کارا بوده و غذا را خوشمزه و ترد می کند. برای تهیه این چاشنی نیاز به مواد اولیه دارید که آن را نیز می توانید به آسانی تهیه کنید. نمایندگی پودر سوخاری پانکو، این نوع از پودر را به فروش می رساند. 

فروش پودر سوخاری ۱۰۰۰ گرمی

فروش پودر سوخاری 1000 گرمیفروش پودر سوخاری ۱۰۰۰ گرمی هم در بازار انجام می شود. این نوع پودر را به راحتی می توان از اینترنت و یا فروشگاه های سطح شهر خریداری نمود. کافی است موبایل تان را بردارید وارد اینترنت شوید. با جستجوی واژه مورد نظر، وب سایت های زیادی هستند که پودر سوخاری را با این حجم به فروش می رسانند. از طرفی این وب سایت ها آرد سوخاری ۵۰۰ گرمی را هم در اختیار مشتریان قرار می دهند. 

بزرگترین کارخانه پودر سوخاری در ایران

بزرگترین کارخانه پودر سوخاری در ایرانکارخانه های متعددی می باشند که در کار تولید پودر سوخاری هستند. این کارخانه محصولات غذایی را تهیه می کنند و در کنار آن، پودر سوخاری را نیز وارد بازار می نمایند. در این میان می توان از برند الیت نام برد که انواع گوناگونی از این نوع پودر را تولید و وارد بازار می نماید. 

شرکت های تولیدی، وب سایت هایی را در اینترنت راه اندازی کردند که به نوعی نمایندگی آنان به شمار می روند. در این وب سایت ها تازه ترین محصولات به نمایش درآمدند و قابل خرید هستند. 

فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید