مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خط تولید پودر سوخاری ادویه دار

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت آرد سوخاری با پودر سوخاری چیست؟فروش پودر سوخاری ادویه دار فله ای

در خط تولید پودر سوخاری ادویه دار از بهترین مواد اولیه استفاده می شود تا محصولی درجه یک و با کیفیت بالا به بازار روانه گردد. شرکت هایی که به تولید این پودرها مشغول هستند تمامی مراحل تهیه این محصولات را توسط دستگاه‌های مجهز و مدرن و به صورت مکانیزه انجام می دهند تا محصولات بهداشتی را به بازار عرضه کنند.

خط تولید پودر سوخاری ادویه دار

تفاوت آرد سوخاری با پودر سوخاری چیست؟

تفاوت آرد سوخاری با پودر سوخاری چیست؟ آرد سوخاری با پودر سوخاری هر دو دارای طعم یکسان می باشند اما از لحاظ ظاهر معمولاً آرد سوخاری ریزتر از پودر آن می باشد. برای بعضی غذاها همانند شنیسل از پودرهای سوخاری استفاده می گردد که دارای دانه های درشت تری به نسبت آرد سوخاری هستند.

معمولا در ترکیبات آرد سوخاری تم های گوناگونی وجود دارد که ممکن است مورد پسند همه واقع نگردد بنابراین پودر آن دارای طعم یکسان می باشد و به همین دلیل بیش تر افراد ترجیح می‌ دهند از آن استفاده نمایند.

این محصولات توسط شرکت هایی که به تولید انواع ادویه جات مشغول هستند تولید می گردند. این نوع از پودرها و آردهای سوخاری که در بازار موجود می باشند از نان های حجیم شده تولید می گردند که در فرآیند تولید نان های حجیم شده حرارت دیده و رطوبت آن ها گرفته شده و خشک می گردد، سپس آن ها را به صورت آرد در آورده و با ادویه های دیگر مخلوط نموده و بسته بندی می نمایند.

معمولاً آرد سوخاری در انواع پودر نوع دانه درشت و یا  ادویه دار به بازار عرضه می گردد که همین مسئله می‌ تواند موجب فرق قیمتی آن ها شود.

 از این نوع محصولات بیش تر برای غذاهای سرخ کردنی همانند تکه‌های مرغ و یا تهیه ناگت ها استفاده می شود این نوع از آردها  که دارای مرغوبیت بالا می باشند دارای بو و رنگ طبیعی هستند. پودرهای سوخاری نباید بوی کهنگی و ماندگی دهند و همچنین باید دانه‌ های آن ها به صورت یکنواخت و یک اندازه باشد.

فروش پودر سوخاری ادویه دار فله ای

فروش پودر سوخاری ادویه دار فله ای  فروش پودر سوخاری فله ای با قیمت مناسب توسط این مرکز موجب شده است که بیش تر فروشندگان این محصولات در سراسر کشور به این مرکز فروش مراجعه نموده و این محصول را به صورت کلی و عمده خریداری نمایند.

با توجه به این که قیمت تمامی آرد و پودر سوخاری موجود در این نمایندگی بسیار ارزانتر از دیگر فروشگاه می باشد این فروشنده به عنوان برترین فروشنده در کشور شناخته می‌شود که با در نظر گرفتن توانایی خرید مردم برای این محصولات قیمت آن ها را کاهش داده و توانسته است مشتریان بسیاری را جذب نماید.

تمامی پودر و آرد سوخاری موجود در این مرکز از درجه یک ترین و با کیفیت ترین نوع این محصولات می باشد.

فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید