مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر سوخاری پولکی خانگی | صنایع غذایی پودر سوخاری خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

برخی از صنایع غذایی پودر سوخاری خانگی در ایرانفروش اینترنتی پودر سوخاری خانگیقیمت پودر سوخاری خانگیانواع پودر سوخاریمرغوب ترین آرد سوخاری 350 گرمیبزرگترین کارخانه آرد سوخاریطرز تهیه پودر سوخاری

پودر سوخاری یا آرد سوخاری از نان‌های حجم داری تهیه می‌شود که این نان‌ها به شکلی حرارت داده شده اند که نم آنها از بین رفته و به صورت خشک دربیایند. آرد و نان سوخاری دو محصول از یک خانواده هستند. گرمای مجدد به نان سوخاری، باعث از بین رفتن رطوبت و خشک، قهوه‌ای و برشته شدن نان می شود. حال اگر نان خشک شده سوخاری را آرد نماییم، آرد بدست آمده آرد سوخاری می باشد.

در واقع،اگر نان برشته به فروش نرسد و به دلیل بیات شدن دیگر قابلیت مصرف را به عنوان نان نداشته باشد و همچنین اگر فاسد نشده باشد دوباره به کارخانه بازمی‌گردد و در فر قرار میگرد تا به صورت خشک شده تبدیل شود. این مراحل برای نان‌هایی که شکل ظاهری آنها دچار اشکال شده نیز انجام می شود. پس از این مرحله، نان خشک آسیاب و به شکل آرد یا همان پودر سوخاری بسته‌بندی و روانه بازار شده و توسط شرکت های صنایع غذایی پودر سوخاری توزیع می گردد.

پودر سوخاری پولکی خانگی | صنایع غذایی پودر سوخاری خانگی

برخی از صنایع غذایی پودر سوخاری خانگی در ایران

برخی از صنایع غذایی پودر سوخاری خانگی در ایراناز صنایع غذایی که پودر سوخاری خانگی را در ایران توزیع و عرضه می کنند میتوان از : صنایع غذایی آمون، تردک، ترخینه، صنایع غذایی برتر، گلها، هاتی کارا، الیت، شاهسوند و ضامن نام برد.صنایع غذایی که این پودرهای سوخاری را عرضه می کنند انواع پودر سوخاری در وزن های ۲۰۰ تا ۳۵۰ گرمی را برای مصارف غذایی خانواده ها تولید و به فروش می رسانند.

 پودرها و آرد سوخاری خانگی معمولا به شکل آرد سوخاری ۲۰۰ گرمی، ۲۵۰ گرمی، آرد سوخاری ۳۵۰ گرمی و ۴۰۰ گرمی بسته بندی می شوند. اغلب بسته بندی پودرهای سوخاری جعبه ای یا پاکتی و سلفونی می باشد.

فروش اینترنتی پودر سوخاری خانگی

فروش اینترنتی پودر سوخاری خانگی امروزه فروشگاه های اینترنتی زیادی در زمینه فروش مواد غذایی فعالیت دارند. یکی از این فروشگاه ها فروشگاه اینترنتی پودر و آرد سوخاری انسی است که پودر سوخاری را از صنایع غذایی پودر سوخاری دریافت و بصورت خرید اینترنتی در دسترس عموم مصرف کنندگان قرار می دهد. لازم به ذکر است خرید عمده این محصول با قیمت ارزان تر از طریق این سایت امکان پذیر می باشد.

همچنین یکی دیگر از فروشندگان اینترنتی پودر سوخاری شرکت آراد فود می باشد که امکان خرید پودر سوخاری را در رنگ های سفید، نارنجی و طلایی در دو طعم ساده و فلفلی برای مصرف کنندگان مهیا می کند. پودر سوخاری پانکو خارجی بدلیل بافت عالی و پخت ساده بهترین مدل از پودر سوخاری برای مصرف خانگی می باشد.

قیمت پودر سوخاری خانگی

قیمت پودر سوخاری خانگی عوامل اقتصادی بر قیمت فروش پودر سوخاری نیز مثل قیمت تمامی اجناس دیگر تاثیر گذار است و مساله مشابه در مورد تمامی محصولات غذایی تفاوت قیمت بیشتر در خرید خرده نسبت به خرید عمده می باشد. قیمت فروش آرد سوخاری در سایت ها و فروشگاه های اینترنتی متفاوت می باشد. تفاوت قیمت در این محصول بسته به وزن، طعم و اینکه توسط کدام صنایع غذایی پودر سوخاری تولید شده است بین مبلغ ۲۵۰۰ تومان تا ۱۳۰۰۰ تومان می باشد.

انواع پودر سوخاری

انواع پودر سوخاری

آرد سوخاری به طور کلی در انواع پودرهای دانه درشت یا ادویه‌دار در بازار به فروش می رسد و مصرف آن بسته
به نوع غذا متفاوت از هم می باشد. به عنوان مثال در هنگام تهیه غذاهای سرخ‌شده مثل
تکه های مرغ برای تردی بیشتر از نوع درشت و در تهیه
 ناگتها،کتلت و ماهی از نوع پودری استفاده می شود.

در تولید آردهای سوخاری ادویه
دار دو دیدگاه مطرح است.دیدگاه منفی: چون طعم، بو و رنگ آرد کیفیت مطلوبی ندارد،
آن را با ادویه طعم‌دار کرده‌اند تا طعم ماندگی آن مشخص نشود. دیدگاه مثبت: با در نظرگرفتن
انواع ذائقه‌ها، ادویه‌های مختلف افزوده شده تا مصرف‌کننده بتواند از آردهای
سوخاری ادویه‌دار مناسب در پخت گوشت، ماهی، مرغ و … استفاده کند
.

از پودر های سوخاری طعم دار میتوان از پودر سوخاری با طعم سیر و پیاز، پودرهای سوخاری گرانوله نارنجی، پرک سوخاری ذرت، آردهای سوخاری با چاشنی، پودرهای سوخاری اسپایسی، آردهای سوخاری با ادویه پابریکا نام برد. 

مرغوب ترین آرد سوخاری ۳۵۰ گرمی

مرغوب ترین آرد سوخاری 350 گرمیبرای خرید آرد سوخاری ۳۵۰ گرمی میتوان از پودرهای سوخاری ۳۵۰ گرمی صنایع غذایی پودر سوخاری برتر استفاده کرد که یکی از شرکت های فعال و مطرح در این زمینه می باشد. از دیگر فروشندگان آردهای سوخاری ۳۵۰ گرمی می توان از صنایع غذایی ترخینه نام برد که این شرکت نیز آردهای سوخاری مرغوبی را برای فروش روانه بازار می نماید.

بزرگترین کارخانه آرد سوخاری

بزرگترین کارخانه آرد سوخارییکی از بزرگترین تولید کنندگان آردهای سوخاری در داخل ایران شرکت صنایع غذایی طعام صنعت البرز می باشد. این شرکت از پیشگامان تولید آردهای سوخاری در داخل کشور برای محصولات گوشتی ، همبرگری ، فلافل و …. می باشد و یکی از مرغوب ترین آردهای سوخاری را با برند پانیک عرضه می نماید.

این شرکت صنایع غذایی پودر سوخاری، آردهای سوخاری نوع ساده ، رنگی ، پانکو ، پرک و تمپورا را تولید و به مصرف کنندگان عرضه می نماید. همچنین این شرکت پودرهای سوخاری را با کیفیت عالی و حدود ۱۲۰ تن در ماه تولید و به بازار عرضه می کند.

طرز تهیه پودر سوخاری

طرز تهیه پودر سوخاریبرای تهیه پودر سوخاری خانگی می توان از نان های حجیم و برای طعم دار کردن آن نیز می توان از نمک ، ادویه پابریکا ، فلفل ، پودر سیر و پیاز و … استفاده کرد.

  1. ابتدا تکه هایی از نان حجیم را که سالم هستند و فاسد نشده اند تکه تکه کوچک کرده و در سینی بزرگی قرار داده تا خشک شوند. 
  2. بعد از خشک شدن تکه های نان آنها را داخل آسیاب ریخته و پودر میکنیم.
  3. پودر را از صافی رد کرده و مجدد تکه های درشت را آسیاب میکنیم.
  4. حال پودر را داخل ظرفی ریخته و نمک و ادویه های مورد نظر را به آن اضافه می کنیم.
  5. در مرحله آخر پودر نان و ادویه ها را داخل تابه تف می دهیم تا رنگ قهوه ای به خود بگیرد.
  6. پس از سرد شدن پودر تف داده شده آن را در قوطی شیشه ای ریخته و داخل یخچال می گذاریم.
فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید