مشاوره و سفارش

پودر سوخاری :

پودر سوخاری از نانهای حجیم مانند نان همبرگر. نان جو. نان باگت و … تولید می شود. این محصول را نمیتوان به صورت مستقیم از ارد سفید تولید کرد بلکه ابتدا باید نان حجیم تولید شود و سپس اسیاب گردد.‌ نوع اسیاب و یا سایز دانه بندی که اصطلاحا به ان مش گفته می شود بنا بر نوع مصرف به صورت آردی، دانه ریز و یا دانه درشت تولید می گردد.

بهترین پودر سوخاری نارنجی

مزیت های پودر سوخاری :

از پودر سوخاری برای تهیه انواع غذاها مانند: مرغ، ماهی، میگو، سبزجات، قارچ، گوشت، همبرگر، فلافل، ناگت، شنیسل، کباب لقمه، کتلت و … استفاده می شود.
در کنار انواع پودر سوخاری مرینت ها هستند که جهت طعم دار نمودن مرغ و فیله برای تهیه مرغ کنتاکی مورد مصرف قرار می گیرند. این مرینت ها شامل مرینت نرمال، اسپایسی، لایت و مخصوص فیله و شنیسل می باشند.

تمپورا :

آرد سوخاری تمپورا یا آرد بنیه پانکو (پانکو تمپورا) مخصوص پفکی کردن مرغ ، ماهی ، میگو ، سبزیجات و … می باشد. تمپورا تنها با مخلوط شدن آب سرد و بدون نیاز به هیچ افزودنی دیگر غذاهای شما را پفکی می کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پودر سوخاری-سفارشیموجودتماس بگیرید
آرد سوخاری-سفارشیموجودتماس بگیرید
مرینیت-سفارشیموجودتماس بگیرید
تمپورا-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

صنایع غذایی آرادفود، در زمینه تولید و فروش انواع پودر سوخاری مرغ، ماهی، میگو و همچنین انواع مرینیت ها فعالیت می نماید تا مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی فـراهـم آورد. صنایع غذایی آراد فود در زمینه پودر سوخاری ، مرینت و حوزه های مربوط به آن فعال می باشد و قادر است تا انواع پودر سوخاری ایرانی و خارجی را تامین و جوابگوی مشتریان و تاجران این حوزه باشد.
این مجموعه جهت فروش اینترنتی و همچنین مشاوره خرید بهترین پودر سوخاری مصرفی مناسب هر مشتری که یکی از دغدغه های اصلی ما بشمار می آید فعالیت می نماید.ما با سنجش نیاز کشور به تولید انواع پودر سوخاری و همچنین ظرفیت های موجود، پودرهای سوخاری مختلفی را همچون پودرهای سوخاری پوششی و همچنین پودر سوخاری درون محصولی برای منسجم سازی مواد درونی، به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم.

مدیرفروش مجموعه آراد فود

فرشته حبیب اله پور

Call Now Buttonتماس بگیرید