آراد فود
خانه / پودر سوخاری / قیمت پودر سوخاری | خرید پودر سوخاری فله از درب کارخانه

قیمت پودر سوخاری | خرید پودر سوخاری فله از درب کارخانه

خرید پودر سوخاری فله از درب کارخانه و ارسال ان به صورت دسته اول می باشد و برای مشتریانی که خرید انواع پودر سوخاری را به صورت عمده انجام می دهند با قیمت ارزان تر از واسطه ها و یا دلالان به فروش می رسد. خرید پودر سوخاری فله برای رستوران دارها، فست فودی ها، اشپزخانه های صنعتی بسیار مقرون به صرفه می باشند. آرد سوخاری اینز قیمت های متفاوتی دارد.

آردهای سوخاری از آسیاب کردن نان‌های خشک و حجیم تهیه می‌شوند. بنابراین در منزل هم می‌توانید به راحتی و سهولت با خالی کردن وسط نان باگت و خشک کردن آن، آرد سوخاری را درست کنید. بعد از آن که خمیر میان نان حجیم را خشک نمودید، آن را می باید آسیاب کرده تا تبدیل به آرد شود. پودر را با ادویه‌ جاتی مانندفلفل قرمز و سیاه، زردچوبه و غیره مخلوط می کنید تا خوش‌ طعم شود. به همین سادگی که می بینید این پودر درست می شود. 

قیمت پودر سوخاری | خرید پودر سوخاری فله از درب کارخانه

چگونگی روند تولید پودر سوخاری

چگونگی روند تولید پودر سوخاری

 

بسیاری از تولیدکنندگان ترجیح می دهند هم پودرهای سوخاری درشت را تولید کنند و هم ریز.

پس از اسیاب کردن نوبت به جداسازی پودرهای سوخاری جهت ساده و یا طعم دار کردن می رسد.

پودر سوخاری طعم دار از ترکیب پودر سوخاری ساده یا نرمال و مخلوطی از ادویه های مخلتف می باشند.

پس از این نوبت به بسته بندی و ارجاع به نمایندگی ها و مراکز پخش می باشد.

فروش خرده یا جزئی این محصولات توسط فروشگاه های مواد غذایی، مغازه دارن انجام می شود.

 

 

تولید انواع پودر سوخاری در بسیاری از کارخانه های داخل کشور توسط تولیدکنندگان بسیاری انجام می شود.

این امر حاکی از فروش بالا و بازار مناسب جهت فروش و همچنین صادرات این محصول می باشد.

نحوه خرید پودر سوخاری فله

نحوه خرید پودر سوخاری فله خرید پودر سوخاری توسط این مجموعه به صورت اینترنتی و انلاین انجام می شود و به تمام نقاط کشور امکان ارسال وجود دارد.

همچنین می توانید با مشاوران ما در مورد خرید بهترین نوع پودر سوخاری مشاوره رایگان بگیرید و سپس اقدام به خرید نمایید.

منبع: https://poodrsokhari.ir/

 

قیمت پودر سوخاری تند

قیمت پودر سوخاری تندخرید پودر سوخاری فله از درب کارخانه و ارسال ان به صورت دسته اول می باشد و برای مشتریانی که خرید انواع پودر سوخاری را به صورت عمده انجام می دهند با قیمت ارزان تر از واسطه ها و یا دلالان به فروش می رسد. خرید پودر سوخاری فله برای رستوران دارها، فست فودی ها، اشپزخانه های صنعتی بسیار مقرون به صرفه می باشند. بعد از اینکه خمیر وسط نان باگت را خشک کردید، آن را می بایستی آسیاب کنید تا تبدیل به پودر شود. پودر را با ادویه‌هایی مثل فلفل سیاه و قرمز، زردچوبه، کاری، نمک، پودر سیر و زنجبیل مخلوط میکنید تا خوش‌طعم شود. به همین راحتی که مشاهده فرمودین این پودر درست میشود

آردهای سوخاری از آسیاب کردن نان‌های خشک و حجیم تهیه می‌شوند. بنابراین در منزل هم می‌توانید به راحتی و سهولت با خالی کردن وسط نان باگت و خشک کردن آن، آرد سوخاری را درست کنید. بعد از آن که خمیر وسط نان باگت را خشک نمودید، آن را می بایست آسیاب کنید تا تبدیل به پودر گردد. پودر را با ادویه‌جاتی مثل فلفل سیاه و قرمز، زردچوبه، کاری، نمک، پودر سیر و زنجبیل مخلوط نمایید تا خوشمزه شود. به همین سادگی که مشاهده فرمودید این پودر درست میشود. 

انواع پودر سوخاری

انواع پودر سوخاریانواع پودر سوخاری طعم دار برای مزه دار کردن غذا و از بین بردن بوی ضخم برخی غذاها بسیار رواج پیدا کرده است که با رواج هر چه بیشتر رستورانها و فست فودی ها روز به روز افراد بیشتری مشتاق مصرف غذاهای سریع و اماده شده اند. از انجایی که تولید هر محصول وابستگی شدیدی به تقاضای ان محصول دارد از اینرو تولید کننده های بسیاری در داخل کشور اقدام به تولید و فروش انواع پودر سوخاری کرده اند.

انواع پودر سوخاری :

 • پودر سوخاری تند یا اسپایسی
 • پودر سوخاری با طعم سبزیجات
 • پودر سوخاری با طعم سیر و پیاز
 • پودر سوخاری کنتاکی
 • بعد از اینکه خمیر وسط نان باگت را خشک کردید، آن را می بایستی آسیاب کنید تا تبدیل به پودر شود. پودر را با ادویه‌هایی مثل فلفل سیاه و قرمز، زردچوبه، کاری، نمک، پودر سیر و زنجبیل مخلوط میکنید تا خوش‌طعم شود. به همین راحتی که مشاهده فرمودین این پودر درست میشود

مرغوب ترین پودر سوخاری فله

مرغوب ترین پودر سوخاری فلهبسیاری از تولیدکنندگان ترجیح می دهند هم پودرهای سوخاری درشت را تولید کنند و هم ریز. پس از اسیاب کردن نوبت به جداسازی پودرهای سوخاری جهت ساده و یا طعم دار کردن می رسد. پودر سوخاری طعم دار از ترکیب پودر سوخاری ساده یا نرمال و مخلوطی از ادویه های مخلتف می باشند. پس از این نوبت به بسته بندی و ارجاع به نمایندگی ها و مراکز پخش می باشد. فروش خرده یا جزئی این محصولات توسط فروشگاه های مواد غذایی، مغازه دارن انجام می شود.

بعد از اینکه خمیر وسط نان باگت را خشک کردید، آن را می بایستی آسیاب کنید تا تبدیل به پودر شود. پودر را با ادویه‌هایی مثل فلفل سیاه و قرمز، زردچوبه، کاری، نمک، پودر سیر و زنجبیل مخلوط میکنید تا خوش‌طعم شود. به همین راحتی که مشاهده فرمودین این پودر درست میشود تولید انواع پودر سوخاری در بسیاری از کارخانه های داخل کشور توسط تولیدکنندگان بسیاری انجام می شود. این امر حاکی از فروش بالا و بازار مناسب جهت فروش و همچنین صادرات این محصول می باشد. 


انواع پودر سوخاری طعم دار برای مزه دار کردن غذا و از بین بردن بوی ضخم برخی غذاها بسیار رواج پیدا کرده است که با رواج هر چه بیشتر رستورانها و فست فودی ها روز به روز افراد بیشتری مشتاق مصرف غذاهای سریع و اماده شده اند. از انجایی که تولید هر محصول وابستگی شدیدی به تقاضای ان محصول دارد از اینرو تولید کننده های بسیاری در داخل کشور اقدام به تولید و فروش انواع پودر سوخاری کرده اند. 

فروش پودر سوخاری مرغ

فروش پودر سوخاری مرغپودر سوخاری انواع مختلفی دارد که یکی از گونه های آن، مناسب برای پخت انواع مرغ می باشد. با استفاده از این گونه محصول، می شود مرغ را به اشکال گوناگونی سرخ نمود و سپس آن را میل کرد. فروش چنین محصولی را به دو صورت انجام می دهند:

 1. به صورت بسته بندی شده: در بازار امروز، بیشتر این پودرها را در بسته هایی که حاوی مقدار معینی از پودر می باشند، مشاهده می کنیم.
 2. به صورت فله ای: در برخی از فروشگاه ها، نوع فله ای پودر سوخاری عرضه می شود که از قیمت پایین ترین برخوردار می باشد.

در هر صورت، شما هر کدام را که از لحاظ اقتصادی برای تان مقرون به صرفه می باشد و یا این که نوع و کیفیت آن را بهتر تشخیص می دهید، می توانید تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. عموماً رستوران داران و فست فودی ها از نوع فله ای استفاده می کنند که برای شان ارزان تر تمام می شود.

بهر حال، مراجع مختلفی هم در بازار وجود دارند که در این حوزه فعالیت می کنند. هم اکنون شما اگر به سوپر مارکت محل خود هم سر بزنید. خرید آرد سوخاری مخصوص مرغ را می توانید انجام دهید.

آرد سوخاری اینز ارزان را از کجا بخرم ؟

آرد سوخاری اینز ارزان را از کجا بخرم ؟آیا به دنبال مارک آرد سوخاری خوب هستید؟ می دانید برندهای معتبر را بایستی در چه شرایطی و از کدام جاها خریداری کنید؟ در این بخش به این پرسش ها پاسخ داده می شود.

همان گونه که می دانید، در بازار خرید و فروش انواع محصولات غذایی، برندهای گوناگونی را می شود پیدا کرد. در زمینه ارائه انواع آرد سوخاری، برند آینز مشهور است و خریداران زیادی دارد. از جمله مشخصات این نوع چاشنی غذایی این است که شما می توانید آن را در طعم ها و رنگ های متفاوتی به دست آورید.

برای مثال می شود رنگ نارنجی، طلایی و سفید آن را پیدا کرد. اما خریداران این گونه از محصول می توانند برای تهیه این کالا، به فروشگاه های محصولات غذایی، وب سایت های اینترنتی و همچنین نمایندگی شرکت های وارد کننده سر بزنند. به این طریق خواهند توانست بهترین نوع پودر سوخاری درشت و گرانولی را تهیه کنند. این گونه از محصول از جمله بهترین آرد سوخاری حال حاضر بازار به شمار می رود که مشتریان پر و پا قرص زیادی هم دارد.

فروشندگان آرد سوخاری فله در بازار

فروشندگان آرد سوخاری فله در بازارفروش پودر سوخاری همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم، به صورت فله ای هم انجام می شود. این گونه از محصول را شرکت های گوناگونی تولید می نمایند و در همین حال، برخی از کارگاه های کوچک هم آن را ساخته و به بازار عرضه می دارند.

در هنگام خرید چنین پودری، باید به چند نکته توجه داشته باشید که در راس آن ها، تمیز و پاک بودن آرد بر می گردد. از طرف دیگر سعی کنید که از مراجع معتبر خریدتان را انجام دهید، به این شکل می توانید محصولی را به دست آورید که طبق استانداردها تولید شده و دیگر دغدغه نامرغوب بودن آن را نخواهید داشت.

بازار فروش آرد سوخاری در تهران

بازار فروش آرد سوخاری در تهرانبازارهای مختلفی را می شود در تهران پیدا نمود که آرد سوخاری را در بسته بندی ها و انواع گوناگونی عرضه می دارند. این نوعی از محصول است که به راحتی از جانب تولید کنندگان ساخته می شود. برای تولید این محصول، نیاز به نان های حجیم، انواع چاشنی و رنگ های مجاز است.

به این ترتیب می توان آرد سوخاری را تهیه کرد. اما در بازار پایتخت کشور، این آرد برای موارد مختلفی عرضه می گردد. مثلاً می شود با آن این گونه از غذاها را درست کرد:

 • مرغ فیله سوخاری
 • میگو سوخاری
 • ماهی سوخاری
 • قارچ سوخاری
 • انواع سبزیجات
 • و غیره

شرکت های بازرگانی آرد سوخاری اینز

شرکت های بازرگانی آرد سوخاری اینز در ایران شرکت های مختلفی را می شود پیدا نمود که آرد سوخاری اینز را عرضه می دارند.

این شرکت ها پودر سوخاری مرغ و سایر انواع خوراکی های دیگر را به فروش می رسانند. شما می توانید با مراجعه به این شرکت ها به صورت عمده خرید خود را انجام دهید. در هر صورت، این برند از آرد سوخاری، شهرت زیادی دارد در هر طعم و مزه ای که خواسته باشید، قادر خواهید بود که محصول را تهیه کنید.

گروه های تجاری سعی می نمایند تا با استفاده از نمایندگی ها و همچنین فروشگاه های مختلف، این محصول را در دسترس مشتریان خود برسانند. این گونه از کالا، وزن های متفاوتی دارد که در بسته بندی های کاملاً محافظت شده، عرضه می گردد.

خریدار عمده آرد سوخاری با بهترین قیمت

خریدار عمده آرد سوخاری با بهترین قیمتآن شمار از کسانی که می خواهند آرد سوخاری ارزان قیمت را به دست آورند، بهتر است که به فروشگاه های معتبر گوناگونی سر بزنند.

اغلب، هنگام ورود به مغازه های خوار و بار فروشی، متوجه می شویم که این محصول با تخفیف عرضه می گردد. به این ترتیب می شود آن را زیر قیمت بازار تهیه کرد. در کنار این، فروشندگان چنین ماده خوراکی ای، قیمت آرد سوخاری را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند تا آنان بتوانند با خیالی راحت محصول را تهیه کنند.

در کل، خریداران عمده، می توانند به شرکت های وارد کننده و تولیدی، جهت، تهیه این نوع از پودر مراجعه کرده و آن را با بهترین قیمت ها به دست آورند.

صادرات آرد سوخاری اینز

صادرات آرد سوخاری اینز صادرات آرد سوخاری اینز به کشورهای متفاوتی انجام می شود. این برند که جایگاه ویژه ای در بازار داخلی پیدا کرده، در بازارهای خارجی هم جا افتاده است. شرکت های گوناگون بازرگانی این محصول را با در نظر داشت کیفیت بالا و همچنین بسته بندی های شکیل، روانه کشورهای همسایه می کنند.

عموماً سعی می شود تا محصولات این چنینی بر اساس استانداردهای جهانی صادر شود. به همین دلیل، هر کدام از بسته ها دارای وزن مشخصی هستند که در پشت کاور آن ها تاریخ تولید و انقضاء هم درج می شود. همچنین دستورالعمل استفاده از این پودر هم به چند زبان مروج دنیا نوشته می گرد.

عمده فروشی آرد سوخاری در بازار تهران

عمده فروشی آرد سوخاری در بازار تهرانعمده فروش های های متعددی را می شود در بازار تهران پیدا کرد که آرد سوخاری را عرضه می دارند.

از این فروشندگان می شود قیمت پودر سوخاری در برندها و همچنین کیفیت های گوناگونی به دست آورد. شما هم اگر می خواهید که بهترین نوع این محصول را تهیه کنید، خوب است که سری به عرضه کنندگان اصلی یعنی نمایندگی شرکت های تولید کننده بزنید. به این ترتیب می توانید بهترین نوع آرد سوخاری را به صورت عمده تهیه نمایید.

از جانب دیگر، در هر جایی از تهران که باشید، قادر خواهید بود که به سایت های اینترنتی نیز جهت خرید عمده، مراجعه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت آراد فود
مدیر فروش: سیده فرشته حبیب اله پور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129576424
پست الکترونیکی: info@aradfood.ir

درباره ی f. habibollahpoor

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش پودر سوخاری در تهران

امروزه کارخانجات و شرکت های زیادی به تولید انواع پودر سوخاری در ایران پرداخته اند. از پودر سوخاری برای سوخاری کردن سیب زمینی،  مرغ،  قارچ و ...استفاده می شود. ب

کانال تلگرام ما